TYR

TYR

TYR je pojmenována po "TYRovi" norském válečném bohu.

Jsme společnost, která byla roku 1985 založena sportovci. Věnujeme se neustálému zlepšování technologií, které pomáhají sportovcům předvést nejlepší výkony. To vše prostřednictvím inovace a designu. Stejně jako sportovci, tak i my pracujeme s intenzivním duchem soutěže. Vše co děláme se točí kolem vytvoření nejrychlejších a nejmodernějších produktů určené k výkonu. Jsme vždy vepředu.

Od sportovců pro sportovce

TYR je určen od plavců plavcům. Zakladatel Steve Furniss se účastnil dvou Olympijských her: a získal bronz v roce 1972 a čtyři roky potom se stal kapitánem amerického plaveckého týmu. Steve a jeho bratr bruce (vítěz 200m PZ v roce 1976) se účastnili také štafety olympijské pochodně, v letech 1984,1996 a 2004.

Partneři

Partnerzy_TYR

TYR_always_in_front

Sponzor

TYR je také sponzorem mnoha světových sportovců.

V TEAM TYR jsou: Ryan Lochte (USA), Jan Frodeno (GER), Chrissie Wellington (UK), Matt Grevers (USA), Craig Alexander (AUS), Camille Lacourt (FRA), Mirinda Carfrae (AUS), Ariana Kukors (USA), Andy Potts (USA), Jeanette Ottesen-Gray (DEN), Julie Dibens (USA), Amanda Weir, Matt Chrabot (USA), Nick Thoman (USA), TJ Tollakson (USA), Ricky Berens (USA), Lisa Norden (SWE) a mnoho dalších.

Produkty

Naše výrobky mají vysokou kvalitu a moderní design. Vyrábíme sportovní oblečení a školící materiály potřebné pro plavce a triatlonisty.