Avictor Venom Short

7 175 Kč

Více informací

Popis

Avictor Venom Short plavky jsou zrozeny ze spolupráce mezi špičkovými odborníky v tomto odvětví a elitními plavci. TYR Men’s Avictor AVM závodní plavky jsou nejrychlejší a nejmodernější závodní plavky značky TYR. Představují nevídanou kombinaci pokročilých funkcí, jsou schválené plaveckou federací FINA, zvyšují výkonnost a dávají sportovcům maximální výhodu nad svými soupeři.

Hydrosférní technologie pracuje v harmonii s přírodními schopnosti plavce, s cílem optimalizovat umístění těla ve vodě. Převratná technologie způsobuje, že voda obklopuje strukturu plavek a vytváří tak viditelný hydrosférický efekt. V důsledku maximalizování polohy se snižuje brzdění, ale rychlost a účinnost jsou zesilovány.

Díky Speed Dry látce Avictor plavky rapidně odpuzují vodu a minimalizují tak dobu sušení, poskytují kompresi na delší dobu i po nasáknutí vodou. TYR Avictor plavky prošly důkladným testováním s cílem zajistit sportovci lehký a pohodlný pocit po celou dobu.

Avictor plavky poslouží k dlouhým závodům, protože poskytuje bezkonkurenční komfort a podporu. High - tech Super Flex spojení umožňuje plně lepené švy, které se co nejlépe přizpůsobí tělu plavce. Výsledkem jsou perfektní závodní plavky s ultra tlakem, který maximalizuje stabilizaci základní a celkové podpory, přičemž povoluje 100% přirozený pohyb a mobilitu.

Materiál: 70 % Nylon / 30 % Lycra Spandex.

Vyrobeno v USA.

Size chart

Instruction

Recenze

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Můžete také koupit

8 dalších produktů ve stejné kategorii: