Jsme si vědomi, že máte v nás důvěru. Z tohoto důvodu považujeme za naši odpovědnost chránit vaše soukromí. Na této stránce vám budeme informovat, jaké informace shromažďujeme při používání našeho webu, proč tyto údaje shromažďujeme a jak zlepšíme uživatelskou zkušenost. Tímto způsobem přesně víte, jak pracujeme.

Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují na služby Tyrczech.cz. Měli byste si být vědomi, že společnost Tyrczech.cz nezodpovídá za zásady ochrany osobních údajů jiných webů a zdrojů. Používáním této webové stránky přijímáte zásady ochrany osobních údajů.

Tyrczech.cz respektuje soukromí všech uživatelů svých webových stránek a zajišťuje, že se s osobními informacemi, které poskytnete, zachází důvěrně.

Využití našich služeb

Když se přihlásíte do některé z našich služeb (objednávky, propagační akce, informační bulletiny, kniha návštěv), požádáme Vás o poskytnutí osobních informací. Tato data se používají k provedení služby. Při zadávání objednávky ukládá společnost Nordic Swim and Sport s.r.o. údaje o vaší objednávce.

Sdělení

Když nám pošlete e-maily nebo jiné zprávy, můžeme tyto zprávy uchovat. Někdy vás požádáme o vaše osobní údaje, které se týkají dané situace. To umožňuje zpracovat vaše dotazy a odpovídat na vaše požadavky. Data budou uložena. Tyto informace nebudeme kombinovat s dalšími osobními informacemi, které máme.

Cíle

Informace shromažďujeme ani nepoužíváme k jiným účelům než k účelům popsaným v těchto Zásadách ochrany osobních údajů, pokud nejdříve neobdržíme váš souhlas.

Třetí strany

Informace nebudou sdíleny s třetími stranami. V některých případech mohou být informace sdíleny interně. S vašimi daty se zabýváme důvěrně.

Změny

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů je přizpůsobeno použití a možnostem na tomto webu. Jakékoli změny a / nebo změny na tomto webu mohou vést ke změnám tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů. Proto je vhodné pravidelně konzultovat toto prohlášení o ochraně osobních údajů.

Přizpůsobte / zrušte odběr newsletteru

V dolní části každé poštovní schránky najdete možnost změny vašich údajů nebo zrušení registrace.

Upravit / odhlásit komunikaci

Chcete-li změnit data nebo se chcete dostat z našich souborů, můžete nás kontaktovat. Podívejte se na níže uvedené kontaktní údaje.